Windows 7

Każdy system operacyjny musi od czasu do czasu pracy naprawy i Windows 7 nie jest wyjątkiem. Czy źródłem problemu jest uszkodzenie danych, szczególnie brutalny kawałek złośliwego oprogramowania lub inny poważny problem, będziesz od czasu do czasu trzeba ponownie zainstalować kopię systemu Windows.
Wycieranie dysk twardy i wykonanie nowej instalacji może być ogromny ból głowy; ale na szczęście istnieje sposób, aby naprawić uszkodzoną instalację systemu Windows 7, zachowując nienaruszone wszystkie programy, dane osobowe i konta użytkowników. Z Windows 7 można wykonać instalację uaktualnienia w miejscu naprawy płatkowatego istniejącej instalacji. Choć technicznie przystosowane do aktualizacji starszych systemów operacyjnych Windows, takich jak Vista, opcja instalacji uaktualnienia w miejscu może być również używany do naprawy istniejącej instalacji systemu Windows 7.

Instalacja uaktualnienia w miejscu obejmuje wiele etapów, zaczynając od kopiowania plików instalacyjnych na dysku docelowym i gromadzenie istniejących plików i ustawień.

Należy pamiętać, że należy przeprowadzić proces aktualizacji w miejscu w systemie Windows; jeśli komputer nie może w pełni startowy na pulpicie systemu Windows, ten przewodnik naprawa nie jest dla Ciebie. Kilka inne ograniczenia pojawią się w dalszej części artykułu, więc należy przeczytać cały podręcznik przed przystąpieniem do naprawy uszkodzonych kopii systemu Windows 7. Wykonywanie naprawy instalacji powinien być ostatecznością dokładnie, i należy rozważyć go tylko wtedy, gdy już usunąć spyware z komputera, ponownie zainstalować sterowniki i bezskutecznie próbował przywrócić z wcześniejszym (pracy) wersji systemu Windows 7 za pomocą funkcji przywracania systemu.

Przygotuj swój komputer dla Windows 7
Przed wykonaniem naprawy instalacji, należy wziąć kilka środków ostrożności w celu zapewnienia, że ​​proces po holendersku idzie gładko. Pierwszym krokiem jest, aby wykonać kopię zapasową wszystkich ważnych plików do zewnętrznego urządzenia pamięci masowej. Choć proces naprawy jest mało prawdopodobne, by upaść lub świadczą plików nieściągalne, to zawsze inteligentny pomysł, aby utworzyć kopię zapasową danych.

Po kopii zapasowej ważnych danych danego systemu, zalecamy odinstalowanie oprogramowania zabezpieczającego innych firm, takich jak zapory ogniowe i aplikacji antywirusowych. Zawsze można zamontować je po zakończeniu procesu naprawy; ale ponieważ będziesz zainicjowanie tego procesu w systemie Windows, należy usunąć wszelkie aplikacje zabezpieczające, które aktywnie skanować pliki. Należy również pobrać i zapisać wszystkie sterowniki, że system potrzebuje do działania – zwłaszcza kontroler sieciowy, który mówi kartę sieciową, jak uzyskać dostęp do Internetu.

Po wykonaniu kopii zapasowej wszystkich kierowców, wyczyścić wszystkie pliki tymczasowe i danych śmieci, które nagromadziły się w systemie Windows 7 w ciągu długotrwałego użytkowania. Aby to zrobić, kliknij przycisk Start, w bardzo dobrze zrobione przetłumaczenie polu Search typu Opcje folderów; następnie naciśnij klawisz Enter. W oknie Opcje folderów, kliknij kartę Widok i wybierz opcję Pokaż ukryte pliki, foldery i dyski; następnie kliknij przycisk OK.

Następnie rozpocząć Oczyszczanie dysku, otwierając menu Start i wybierając komputer; kliknij prawym przyciskiem myszy podstawowy dysk (dysk C: domyślnie) i otwórz menu Właściwości. Wybierz narzędzie Oczyszczanie dysku w prawej dolnej części menu, a następnie wybierz Oczyść pliki systemowe. Narzędzie Oczyszczanie dysku należy poświęcić kilka chwil, aby ponownie przeskanować dysk. Następnie kliknij kartę online fachowo Więcej opcji i wybierz Clean Up w „Przywracanie systemu i kopii w tle” Sekcja w dolnej części menu. W oknie dialogowym, które się pojawi, kliknij przycisk Usuń; następnie przejdź z powrotem na karcie Oczyszczanie dysku, potwierdzić, że wszystkie elementy na liście Pliki do usunięcia są sprawdzane, a następnie kliknij przycisk OK. Narzędzie Oczyszczanie dysku należy usunąć stare pliki systemowe, dane tymczasowe, i innych medyczne dokumenty, karta pacjenta w Lublinie tłumaczone cyfrowych detrytusu. W zależności od ilości danych śmieci jest na dysku, etap ten może trwać od kilku sekund do kilku minut.

Po uruchomieniu narzędzia Oczyszczanie dysku, należy oczyścić kilka folderów ręcznie. Otwórz dysk C: znowu, i kliknij dwukrotnie folder Windows. Przewiń listę folderów i usuń wszystkie pliki w folderach PREFETCH i Temp. Pamiętaj, aby usunąć tylko pliki w tych dwóch folderów, a nie samych folderach. Ten tekst przetłumaczyło biuro tłumaczeń w Katowicach dobretlumaczeniawkatowicach.pl Następnie przejdź z powrotem do C: dysku, a następnie kliknij dwukrotnie folder Użytkownicy. W folderze Użytkownicy, kliknij dwukrotnie pierwszy folder do danej nazwy użytkownika, a następnie folder AppData (jeśli nie widzisz folderu AppData, nie musi wybraniu „Pokaż ukryte pliki, foldery i dyski” wcześniej), The Folder lokalny i wreszcie folder Temp. Usuń wszystkie pliki w tym folderze Temp, a także; następnie uruchom ponownie system.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>